Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Acana - granule pro psy

Mezi krmivy Acana naleznete receptury s obilovinami (ovsem) a receptury bez obilovin (s bramborami). Všechny receptury jsou pestré a napodobují přirozenou stravu psů, obsahují řadu různých druhů masa, bylin, ovoce, zeleniny i luštěnin. Celosvětově se jsou vnímány jako špičková krmiva pro psy všech plemen a velikostí.

V Champion Petfoods mají jasné poslání, vyrábí biologicky vhodné krmivo pro psy a kočky z čerstvých místních surovin. Na rozdíl od dnešních nadnárodních a marketingových společností, které prodávají, ale ve skutečnosti nevyrábějí své vlastní krmivo, je firma Champion oceňovaný, nezávislý kanadský výrobce krmiv s jedinečným zaměřením na tradici a kvalitu již po více než čtvrtstoletí .

Použité suroviny jsou také rozdílné. Nenakupují se ve velkém vyráběné komoditní suroviny, ale zaměření je zcela orientováno na místní suroviny, které jsou prokazatelně dodávány do dveří továrny čerstvé, tudíž nejsou nikdy mražené, neobsahují konzervanty a jsou vždy plné zdraví prospěšných látek, které dodávají kompletní výživu. Granule Acana se vyrábí exkluzivně v oceňovaných kuchyních, v Albertě, v Kanadě.

 

Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00