Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

EUKANUBA Puppy Large & Giant Breed Lamb - 2,5 kg - 379 Kč

Kompletní krmivo pro štěňata od 1 do 12 měsíců.

Skladem: >10 ks

DPH: 15 %
Bonus klub: 3 body

379 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace


 • Podrobnosti

  Kompletní krmivo pro štěňata od 3 do 14 měsíců.
  EUKANUBA pečuje o psy od roku 1969. Na kvalitní výživě vašich čtyřnohých přátel nám záleží a víme, jak je správná péče důležitá pro to, aby si zvíře udrželo perfektní kondici.
  Naše nová a vylepšená řada krmiv nabízí odpovídající výživu podle věku, která psům zajistí dlouhý a zdravý život.
  Když náš zakladatel hledal název pro své nejinovativnější krmivo pro psy, chtěl v něm zachytit svoji oddanost výživě nejvyšší kvality. Viditelné přínosy krmiva, jako např. nádherná srst, byly u psů krmených jeho krmivem tak očividné, že si přál název, který by ztělesňoval prvotřídní kvalitu jeho produktu. Rozhodl se pro výraz EUKANUBA, který v jazzové kultuře znamená „špička“ nebo „nejlepší“. Název tuto značku dokonale vystihl a i v současnosti je skvělým názvem.
  Naši specialisté na výživu a veterináři věří, že nejlepší je výživa šitá na míru podle věku. Proto vyvíjejí receptury, které odpovídají jednotlivým fázím psího života. Krmiva EUKANUBA pro štěňata, mladé psy, dospělé psy, starší psy a psí seniory doporučují veterináři a chovatelé z celého světa pro jejich osvědčené výsledky.
  Naše znalosti o různých fázích psího života se vztahují také k poradenství pro péči o psy. Náš specializovaný tým výživových poradců, veterinářů, veterinárních sester a pracovníků zákaznické podpory vám každý den radí s péčí o vašeho psa. Jejich pokyny mimo jiné zahrnují doporučení, jak krmit, kolik pohybu pes potřebuje, jaký pelech mu pořídit, jak na socializaci a výcvik nebo jak pečovat o zuby a srst – poradí vám tedy se vším, co psi pro zdravý a radostný život každý den potřebují.
  Neocenitelným zdrojem našich znalostí se stalo deset let pozorování. Díky němu jsme pochopili, jak různé výživové složky přispívají ke zdraví a pohodě psů a celkovému efektu na jejich život ve věku, pro který jsou vytvořeny. Všechny tyto znalosti a odborný um jsme otiskli do svého granulovaného krmiva, které tak vede ke zdravému a dlouhému životu každého psa, který ho dostává.
  Příslib kvality byl vždy v jádru všeho, co děláme. Ve své výživové filozofii neděláme žádné kompromisy. Chápeme, že nejkvalitnější bílkoviny pocházejí z živočišných zdrojů, a proto naše receptury obsahují pouze ty nejkvalitnější suroviny, jako je čerstvé kuřecí a jehněčí maso, ryby a vejce. Naše technologie Dentadefense pro silné zuby a zdravé dásně pomáhá během 28 dnů* snižovat tvorbu zubního kamene až o 80 %. U všech surovin lze prokázat jejich původ. Naše bílkoviny, obiloviny a tuky pocházejí ve velké míře z Evropy a Nového Zélandu. Krmivo přísně testujeme – u každého pytle krmiva se provádí 120 zkoušek kvality. Kromě toho 25 % energie potřebné pro výrobu pochází z větrných elektráren v Nizozemsku. Naše filozofie spočívá ve vášni a oddanosti poskytovat jednoduchá řešení a důvěryhodné produkty pro zdravá a aktivní zvířata a po celou dobu stojí v pozadí všeho, co děláme, a našeho dlouhodobého závazku spotřebitelům.
  Naše nová a vylepšená receptura krmiva EUKANUBA speciálně vyvinutá pro rostoucí štěňata velkých plemen ve věku 3–14 měsíců poskytuje 100% kompletní a vyváženou výživu pro podporu růstu a vývoje štěňat. Naše jedinečná receptura obsahuje DHA, která usnadňuje cvičení štěňat a zlepšuje jejich schopnost učit se, speciální směs vlákniny s prebiotickými fruktooligosacharidy a řepnou dužinou pro zdravé zažívání, vápník pro zdravý růst kostí, přírodní zdroje omega-6 a omega-3 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst a antioxidační vitamíny E a C pro posílení imunitního systému. Jedinečný tvar našich granulí pomáhá udržovat zuby čisté a zdravé. Moderní výživa pro štěňata velkých plemen pro optimální tělesnou kondici a dlouhý a zdravý život.
  Krmný návod: viz tabulka na obale.
  Složení: sušené kuřecí a krůtí, jehněčí (14%), rýže (14%), kukuřice, čirok, kukuřičná krupice, sušená celá vejce, rybí moučka, vepřový tuk, sušená řepná dužina (2.6%), kuřecí šťáva, rybí tuk, minerální látky, fruktooligosacharidy (0.25%), mannanoligosacharidy (0.13%), kurkuma (0.1%), sušené pivovarské kvasnice.
  Jakostní znaky: hrubé proteiny 26%, hrubé oleje a tuky 14%, hrubé popeloviny 5,2%, hrubá vláknina 1,4%, omega-6 mastné kyseliny 2%, omega-3 mastné kyseliny 0,51%, DHA 0,18%, vápník 0,9%, fosfor 0,75%, vitamín A 46385 m.j./kg, vitamín D₃ 1539 m.j./kg, vitamín C 58 mg / kg, vitamín E 258 mg / kg, beta-karoten 5 mg / kg, síran měďnatý pentahydrát (měď) 10 mg / kg, jodid draselný (jód) 1.9 mg / kg, síran železnatý monohydrát (železo) 51 mg / kg, síran manganatý monohydrát (mangan) 30 mg / kg, oxid zinečnatý (zinek) 86 mg / kg, seleničitan sodný (selen) 0.03 mg / kg.


«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00