Hill's Can. VE Adult MB Medium Lamb&Rice - 10 kg - 1413 Kč

Hill’s Can. VE Adult MB Medium Lamb&Rice

Doprava zdarma

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo s jehněčím a rýží pro dospělé psy středně velkých plemen je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro psy ve věku 1-5 let. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Skladem: >10 ks

DPH: 12 %
Bonus klub: 14 bodů

1413 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

 

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT suché krmivo s jehněčím a rýží pro dospělé psy středně velkých plemen ve věku 1-6 let je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, která nabízí klinicky ověřené klíčové přínosy speciálně zaměřené na podporu zdravého trávení a celkovou pohodu. Složení s vysoce kvalitní bílkovinou pro svalovou hmotu a kontrolovaným obsahem minerálních látek pro zdravé životně důležité orgány. Skvěle chutnající výživa pro lepší dnešek a spoustu dalších zítřků.

PŘÍCHUŤ: S jehněčím a rýží

VELIKOST PLEMENE: Střední plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělí

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT suché krmivo s jehněčím a rýží pro dospělé psy středně velkých plemen je kompletní, všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, která nabízí klinicky ověřené klíčové přínosy speciálně zaměřené na zdravé trávení, celkovou pohodu a také na podporu svalové hmoty a zdraví životně důležitých orgánů. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí. S neodolatelnou chutí, kterou bude váš pes milovat. Pro lepší dnešek – a spoustu dalších zítřků.

Jak může pomoci:

Zdravé trávení: Podporuje zdravé trávení a celkovou pohodu díky optimální směsi vlákniny.

Podpora svalů: Podporuje svaly a kosti vašeho psa prostřednictvím vysoce kvalitní bílkoviny.

Podpora životně důležitých orgánů: Přispívá ke zdraví životně důležitých orgánů díky vyváženému množství minerálních látek.

Zdraví kůže a srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6 a Vitaminem E.

Podpora imunitního systému: Podporuje zdravý imunitní systém prostřednictvím silných klinicky ověřených antioxidantů.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách

100% záruka spokojenosti: Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT výživa je dostupná v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Dospělí psi středně velkých plemen ve věku 1-6 let, na podporu celoživotního zdraví. Také vhodné pro psy, kteří potřebují méně kalorií (tj. psy kteří jsou méně aktivní, vykastrovaní nebo jinak náchylní k obezitě).

Není určeno pro:

Štěňata do věku 1 roku.

Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata (spíše než na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata velkých plemen).

SLOŽENÍ: Kukuřice, pšenice, jehněčí moučka (9 %), zlomková rýže (8 %), kukuřičná bílkovina, sójová moučka, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, rostlinný olej, lněné semínko, minerální látky. 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 21,5 %, obsah tuku 14,2 %, hrubá vláknina 1,6 %, hrubý popel 4,9 %, omega-6 mastné kyseliny 3,6 %, vápník 0,79 %, fosfor 0,64 %, sodík 0,28 %, draslík 0,64 %, hořčík 0,11 %, na kg: Vitamin A 8 480 IU, vitamin D3 700 IU, vitamin E 650 mg, vitamin C 90 mg, beta-karoten 1,5 mg. 

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 87,9 mg, 3b202 (jód) 2,2 mg, 3b405 (měď) 8,7 mg, 3b502 (mangan) 9,1 mg, 3b603 (zinek) 154 mg, 3b801 (selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00