Specific CPD-XL Puppy Large & Giant Breed - 4 kg - 823 Kč

Podpora optimálního růstu štěňat velkých a obřích plemen ( hmotnost v dospělosti nad 25kg ) cca do 1 roku.

Skladem: 3 ks

DPH: 12 %
Bonus klub: 8 bodů

823 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

SPECIFIC® Puppy Large & Giant Breed je kompletní vyvážené krmivo pro štěňata velkých plemen (dosahujících v dospělosti hmotnosti nad 25 kg). Krmivo splňuje veškeré požadavky na výživu štěňat velkých plemen a kontroluje rychlost jejich růstu a příjem vápníku a zároveň přispívá k jejich zdraví.

  • Vyvážená energetická hodnota a obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek, odpovídá potřebám rostoucích štěňat velkých a obřích plemen. Obsah EPA a DHA v kombinaci s přiměřeným obsahem energie a vápníku má příznivý vliv na vývoj zdravých kloubů a snižuje riziko postižení kostry během rychlého růstu nebo nadváhy.
  • DHA je nenasycená omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.
  • EPA a DHA jsou nenasycené omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti a zdraví kloubů.
  • Obsahuje β 1,3/1,6 –glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.
  • Psyllium obsahuje β 1,3/1,6 –glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.

Indikace:

  • Štěňata velkých a obřích plemen psů.

Složení:

Pšenice, kukuřičný protein, mleté sušené ryby, řepné řízky (6 %), vepřový tuk, hydrolyzát živočišných proteinů, minerální látky, vitamíny a stopové prvky, sušená vejce, rybí olej, slupky semen jitrocele (Psyllium), výtažek z rozmarýnu. Neobsahuje umělá barviva ani aromatické látky.

Doplňkové látky (v kg): Nutriční doplňkové látky:

vitamín D3 1044 MJ, měď 10,2 mg (měď v chelátové vazbě na hydrát glycinu), železo 108 mg (monohydrát síranu železnatého), zinek 129 mg (zinek v chelátové vazbě na hydrát glycinu), mangan 7,4 mg (mangan v chelátové vazbě na hydrát glycinu), selen 0,2 mg (selenomethionin), jód 2,6 mg (jodičnan vápenatý, bezvodý), taurin 0,5 g; přírodní antioxidanty.

Analytické složky:

Metabolizovatelná energie 1525 kJ/100 g (365 kcal/100 g), hrubý protein 26,3 %, hrubé oleje a tuky 10,2 %, hrubá vláknina 2,4 %, hrubý popel 5,5 %, vápník 0,79 %, fosfor 0,72 %, omega-3 mastné kyseliny 0,57 %, DHA 0,20 %.

Dávkování:

Příklad: Dospělý jedinec daného plemene dosahuje průměrné hmotnosti 35 kg. Aktuální hmotnost štěněte je 10 kg (nedosahuje 50 % hmotnosti dospělého jedince) – denní krmná dávka bude přibližně 345 g krmiva SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed. Jestliže stejné štěně dosáhne 20 kg (51-100 % hmotnosti dospělého jedince), bude krmná dávka činit přibližně 435 g na den.

Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech, jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00