All Animals DOG Krůtí mleté 400g - 58 Kč

100% masová konzerva pro psy

Skladem: >10 ks

DPH: 12 %
Bonus klub: více informací

58 Kč (vč. DPH)
ks

Další informace

Plnohodnotné vlhké krmivo bez obilovin se 100% deklarovaným zdrojem živočišného proteinu. S přídavkem oleje z ostropestřce mariánského.

  • Krůta mletá z českého chovu bez přidaných složek.
  • Krůta je bohatým zdrojem stravitelných proteinů s vysokým obsahem stopových prvků. Obsahuje vitamíny B 3 a B 6, které ovlivňují činnost mozku a svalový tonus.
  • Bez konzervantů, umělých barviv, dochucovadel a geneticky modifikovaných surovin.
  • Pro všechna plemena a věkové kategorie psů, obsahující vysoce stravitelné živočišné bílkoviny.
  • Hořčík, sodík a vápník v přírodní formě napomáhají správné funkci svalů a nervů a příznivě působí na zpevňování kostí v kloubech  Vysoce hodnotné šťavnaté krmivo a jeho šetrné zpracování jsou zárukou vynikající chuti i vůně.

Monoprotein = konzerva obsahuje pouze maso z jednoho živočišného zdroje. Vhodné pro všechny pejsky a kočičky, zvláště pak pro ty, kteří trpí různými alergiemi a nesnášenlivostí. Jeden druh masa (monoprotein) znamená rychlý výběr pro psy, u kterých známe původce alergie, a také snadnější hledání v případě, že původce teprve hledáme. 

Použití

Denní dávka se může lišit v závislosti na aktivitě a prostředí. V případě podávání pro zvýšení rozmanitosti a chutě k jídlu, nezapomeňte snížit doporučenou denní dávku pravidelného jídla vašeho psa.

Uchovávejte na suchém a chladném místě bez přístupu přímého slunečního záření. Po otevření skladujte v chladu. Datum minimální trvanlivosti naleznete na obalu.

Složení: 100% krůta

Analytické složky: hrubý protein 12,5%, hrubý tuk 8,57%, hrubá vláknina <1,0%, hrubý popel 10,5%, vlhkost 70,9%, vysoký přirozený obsah vitamínů (A, E, D) a aminokyselin (lysin, methionin, cystin).

 

 

«zobrazit více«