Konz. MACs Dog MASO z HLAV a MRKEV - 400 g - 64 Kč

95% hovězího masa, z toho 40% masa z hovězích hlav a 5% mrkve v konzervě

Dostupnost: skladem

DPH: 12 %
Bonus klub: více informací

64 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

95% hovězího masa, z toho 40% masa z hovězích hlav a 5% mrkve v konzervě.

GRAIN FREE – bezobilné

Šťavnatá masová pochoutka složená z viditelných kousků pravé svaloviny, která může být použita jako kompletní denní krmná dávka, k dochucení granulí, nebo jako odměna a pamlsek. Pro vynikající chuť a vůni kvalitního masa speciální využití u mimořádně mlsných nebo nechutenstvím trpících psů. Nepostradatelná při potřebě zvýšit příjem lehce stravitelné potravy, například: nemoc, pooperační stavy, porod a laktace, vyčerpání, těžká únava, před a po pracovním nebo sportovním výkonu.

Vhodné jako náplň do aktivní hračky na pamlsky.

Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Bez přidané vody. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Složení: maso (min. 70 % hovězí, z toho 30% masa z hlav) a vedlejší produkty živočišného původu (hovězí srdce, hovězí játra, hovězí dršťky), 5% mrkve, mořské řasy, minerály.

Analýza: hrubý protein 10,5%, oleje a tuky 7%, hrubá vláknina 0,5%, hrubý popel 2,5%, vlhkost 76%.

Nutriční doplňkové látky: vitamin D3 200 iE, vitamin E 30mg/kg, zinek jako síran zinečnatý monohydrát 15 mg/kg, mangan jako síran manganatý monohydrát 3 mg/kg, jod jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,75 mg/kg, selen jako seleničitan sodný 0,03 mg/kg.

 

«zobrazit více«