Konz. MACs Dog MONO Sensitive KACHNA - 400 g - 97 Kč

95% kachního masa, 3% sladkých brambor a 2% hrášku v konzervě

Dostupnost: skladem

DPH: 12 %
Bonus klub: více informací

97 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

95% kachního masa, 3% sladkých brambor a 2% hrášku v konzervě.

GRAIN FREE – bezobilné. MONO z jednoho druhu masa.

Šťavnatá masová pochoutka složená z viditelných kousků pravé svaloviny, která může být použita jako kompletní denní krmná dávka, k dochucení granulí, nebo jako odměna a pamlsek. Pro vynikající chuť a vůni kvalitního masa speciální využití u mimořádně mlsných nebo nechutenstvím trpících psů. Nepostradatelná při potřebě zvýšit příjem lehce stravitelné potravy, například: nemoc, pooperační stavy, porod a laktace, vyčerpání, těžká únava, před a po pracovním nebo sportovním výkonu.

Monozdrojové krmivo – z jednoho druhu masa, speciálně vyvinuté pro alergické psy, použitelné i u psů mimořádně mlsných. Jediným zdrojem živočišné bílkoviny je nealergenní kachní maso. Splňuje nároky každého dospělého psa, ale zároveň může být používáno jako celoživotní krmivo pro psa alergického na bílkoviny z běžného masa. Pro psy s alergiemi, se zvýšenou citlivostí na některé složky potravin, alergické na obilí a lepek. Pro psy s chronickými poruchami kůže a srsti (dermatitidy).

Vhodné jako náplň do aktivní hračky na pamlsky.

Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Bez přidané vody. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Poznámka: Pro alergické a citlivé psy najdete v řadě MAC´s - MONO SENSITIVE SNACK, ojedinělý doplněk MONO proteinové krmné dávky. Například když pes snáší jenom kachnu, může být krmen MAC’s MONO KACHNA, konzervou MONO KACHNA a pamlskem MONO KACHNA. Zajistí pestrou stravu z jednoho druhu masa.

Složení: maso (min. 70% kachní maso) a vedlejší produkty živočišného původu (kachní srdce, kachní játra, kachní plíce), brambory (3%), hrášek (2%), extrakt z rozmarýnu, minerální látky.

Analýza: hrubý protein 11,3%, oleje a tuky 5,8%, hrubý popel 2,1%, hrubá vláknina 0,4%, vlhkost 78%.

Nutriční doplňkové látky: vitamin D3 200 iE, vitamin A 2.000 iE, zinek jako síran zinečnatý monohydrát 0,8 mg/kg, mangan jako síran manganatý monohydrát 0,3 mg/kg, jod jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,1 mg/kg.

«zobrazit více«