Konz. MACs Dog MONO Sensitive KRÁLÍK - 400 g - 97 Kč

95% králičího masa, 3% sladkých brambor a 2% hrášku v konzervě

Dostupnost: dočasně nedostupné

DPH: 12 %
Bonus klub: více informací

97 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

95% králičího masa, 3% sladkých brambor a 2% hrášku v konzervě.

GRAIN FREE – bezobilné. MONO z jednoho druhu masa.

Šťavnatá masová pochoutka složená z viditelných kousků pravé svaloviny, která může být použita jako kompletní denní krmná dávka, k dochucení granulí, nebo jako odměna a pamlsek. Pro vynikající chuť a vůni kvalitního masa speciální využití u mimořádně mlsných nebo nechutenstvím trpících psů. Nepostradatelná při potřebě zvýšit příjem lehce stravitelné potravy, například: nemoc, pooperační stavy, porod a laktace, vyčerpání, těžká únava, před a po pracovním nebo sportovním výkonu.

Monozdrojové krmivo – z jednoho druhu masa, speciálně vyvinuté pro alergické psy, použitelné i u psů mimořádně mlsných. Jediným zdrojem živočišné bílkoviny je nealergenní králičí maso. Splňuje nároky každého dospělého psa, ale zároveň může být používáno jako celoživotní krmivo pro psa alergického na bílkoviny z běžného masa. Pro psy s alergiemi, se zvýšenou citlivostí na některé složky potravin, alergické na obilí a lepek. Pro psy s chronickými poruchami kůže a srsti (dermatitidy).

Vhodné jako náplň do aktivní hračky na pamlsky.

Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Bez přidané vody. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

Poznámka: Pro alergické a citlivé psy najdete v řadě MAC´s - MONO SENSITIVE SNACK, ojedinělý doplněk MONO proteinové krmné dávky. Například když pes snáší jenom králíka, může být krmen MAC’s MONO KRÁLÍK, konzervou MONO KRÁLÍK a pamlskem MONO KRÁLÍK. Zajistí pestrou stravu z jednoho druhu masa.

Složení: maso (min. 70% králičí maso) a vedlejší produkty živočišného původu (králičí plíce, králičí játra, králičí srdce), brambory (3%), hrách (2%), extrakt z rozmarýnu, minerální látky.

Analýza: hrubý protein 10,2%, oleje a tuky 6,2%, hrubý popel 2%, hrubá vláknina 0,4%, vlhkost 78%.

Nutriční doplňkové látky: vitamin D3 200 iE, vitamin A 2.000 iE, zinek jako síran zinečnatý monohydrát 0,8 mg/kg, mangan jako síran manganatý monohydrát 0,3 mg/kg, jod jako jodičnan vápenatý bezvodý 0,1 mg/kg.

 

«zobrazit více«