APPLAWS

Aktuálně - SLEVA 1% na nákup jakéhokoliv krmiva Acana pro registrované zákazníky, stačí se přihlásit k Vašemu uživatelskému účtu a koncová cena eshopu se Vám automaticky sníží.

Značka Applaws vyrábí 100% přírodní krmiva, která obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmiv je založen na kvalitě použitých surovin. Krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva, konzervanty ani dochucovadla. Použité kuřecí maso pochází z chovů, v nichž jsou kuřata krmena přirozeně bez přidaných hormonů a antibiotik, ryby jsou loveny ve volné přírodě způsobem neohrožujícím delfíny.

Suchá krmiva obsahují pouze maso a živočišné části prvotřídní kvality, zeleninu a bylinkové extrakty. Jsou obohacena o prebiotika a aktivní probiotika, lososový olej a mořské řasy, v granulích pro psy jsou navíc chondroprotektivní látky.

Proč Applaws?

1) vysoký podíl kvalitního masa - až 75% kuřete u psů a 80% u koček - do granulí se zpracovávají celé části kuřat s kůží, droby vč. kuřecích jater, skeletem, chrupavkami apod.

2) žádné obiloviny ani rostlinná bílkovina

3) obsahuje zeleninu, bylinky, přírodní extrakty, oleje, vitamíny, minerály a přírodní probiotika

4) šetrná technologie výroby - Šetrný způsob výroby speciální technologií, dovoluje zapracování syrového masa do granulí a tím zvyšuje jejich chutnost a stravitelnost.

Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00