Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

Arion Breeder Profesional Puppy Small Lamb Rice - 20 kg - 1735 Kč

Arion Breeder Profesional Puppy Small Lamb Rice

Doprava zdarma

Kompletní superprémiové vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a rýží určené pro štěňata malých plemen psů s citlivým trávicím traktem od odstavu do 12 měsíců stáří

Skladem: 3 ks

DPH: 12 %
Bonus klub: 17 bodů

1735 Kč (vč. DPH)
ks

Všechny varianty


Další informace

Kompletní superprémiové vysoce stravitelné krmivo s jehněčím a rýží určené pro štěňata malých plemen psů s citlivým trávicím traktem od odstavu do 12 měsíců stáří. Nejdůležitější je pro štěňata je aby dostávala vysoký přísun bílkovin, tuků, minerálů a vitamínů pro správný růst a vývoj během rizikového a energeticky náročného období. Krmivo Arion všechny tyto požadavky splňuje více, než skvěle. Optimální velikost granulí navíc zbytečně nenamáhá mladé štěňěčí zoubky. Dopřejte svým štěňátkům chutné a lehce stravitelné krmivo, které jim dá zdravý start do života!

Složení: Maso (jehněčí maso min. 30 %), obiloviny, hydrolyzovaná kuřecí bílkovina, rostlinné produkty ( řepné řízky ), olej a tuk, vejce a vaječné produkty, ryby a rybí produkty, minerální látky a vitamíny, glukosami a chondroitin sulfát, F.O.S, pivovarské kvasnice, lecitin, výtažky z juky. Bez barviv.

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00