Zavřít
Přidejte se do našeho Bonus klubu a čerpejte výhody (slevy, dárky) tohoto programu. Více informací.

SOFT MACS Dog Grain Free KUŘE pro ŠTĚŇATA - 1,5 kg - 430 Kč

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro štěňata, rostoucí psy, březí a kojící feny všech plemen

Dostupnost: dočasně nedostupné

DPH: 12 %
Bonus klub: 4 body

430 Kč (vč. DPH)
Zboží je dočasně nedostupné

Všechny varianty


Další informace

Kompletní měkké polovlhké granulované krmivo pro štěňata, rostoucí psy, březí a kojící feny všech plemen.

Speciálně vybrané zdroje bílkovin, kuře, ryba, rýže pro správný vývoj a růst štěněte. Ideální pro březí a kojící feny, poskytuje všechny základní živiny potřebné právě v tomto období.

SOFT měkké, SEMI-MOIST vlhčené, GRAIN FREE – bezobilné.

Měkké granule s intenzivní chutí a vůni, pro psy mlsné a vybíravé, pro obtížně krmitelné a starší psy, pro psy s poruchami přijmu potravy. Řeší potíže s bolavými zuby, citlivým žaludkem, s blinkáním u štěňat a s hltáním nerozkousané potravy.

Měkká granule rychle postupuje ze žaludku, proto je ideální v krmném režimu sportovně a pracovně zatížených psů. Dodá energii těšně před výkonem, bez pocitu plného žaludku. Snižuje riziko torze žaludku.

Kombinace čerstvé kuřecí svaloviny, ryby, rýže a kuřecího tuku zajistí plnou kompletní výživu. Na 1 kg krmiva bylo použito 1,45 kg kuřecího masa a 0,3 kg ryby.

Z obilovin obsahuje pouze rýži, proto je přirozeně bezlepkové.

Vyšší obsah vody zintenzivňuje chuť a vůni přirozených surovin, krmivo je mimořádně přitažlivé. Měkčí struktura usnadňuje kousání. Granule je tak chutná, že se s úspěchem využívá díky své chutnosti a velikosti jako vynikající pamlsek, pomůcka při výcviku.

Využívá osvědčené kanadské receptury. Vysoká chuťová přitažlivost daná vyšším obsahem živočišného drůbežího tuku. Krmivo je psy mimořádně dobře přijímáno, je „žravé“.

Obohaceno všemi potřebnými minerály, vitamíny a biologicky aktivními látkami z přírodních surovin. Vyrobeno v Německu, z německých surovin. Zásadně bez použití jakékoliv chemie pro konzervaci, barvení a ochucování.

 

 

Ingredience

Čerstvé kuřecí maso 70%, sladké brambory*, brambory*, bramborový protein, hydrolyzovaný protein, řepná dužina*, čekanka*, hrášek*, psyllium (0,25%), kvasnice*, glukosamin (0,02%), chondroitin sulfát (0,02%), (*sušené).

 

 

Deklarované jakostní znaky

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

Hrubý protein 24%, hrubá vláknina 2,5%, oleje a tuky 15%, hrubý popel 7%, vlhkost 19%

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY:  

Vitamín A 15.000 IU, vitamín D3 1.200 IU, vitamín E 145 mg, jód (jodičnan vápenatý bezvodý) 2 mg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 10 mg, zinek (oxid zinečnatý) 90 mg, zinek (chelát zinku, hydrát) 45 mg, selen (seleničitan sodný) 0,2 mg.

 

 

 

 

 

 

 

«zobrazit více«
Potřebujete poradit s objednávkou? +420 739 854 814 napsat e-mail Jsme vám k dispozici každý pracovní den.
Pondělí - pátek: 9:00 - 17:00